Staż

Staż - młodszy księgowy /wa

Opis stanowiska pracy
• księgowanie dokumentów (wyciągi bankowe, faktury, raporty kasowe itp.),
• prace administracyjne z zakresu księgowości,
• sporządzanie raportów i zestawień dla potrzeb pracy biura,
• prowadzenie strony internetowej (zamieszczanie tekstów).

Wymagania
• wykształcenie wyższe – preferowany kierunek finanse i rachunkowość lub kurs zawodowy w zakresie księgowości,
• bardzo dobra znajomość MS Excel,
• znajomość zagadnień związanych z rachunkowością oraz umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce,
• podstawowa znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• umiejętność analizy danych i przygotowywania raportów,
• chęć zdobywania nowych umiejętności i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

CV proszę przesyłać na adres biuro@abrigo.com.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.