Księgowość podatkowa

Podatkowa księga przychodów i rozchodów. Ryczałt ewidencjonowany.

picture

Księgowość działalności gospodarczej

 

Zapewnimy pełne wsparcie księgowo-finansowe jednoosobowej firmy i spółek cywilnych

 

Nasze usługi  dla firmy obejmują  systematyczne oraz zgodne z przepisami prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej.  Jeżeli firma zatrudnia pracowników, zajmiemy się rozliczeniem list płac, a także umów i rachunków dla  zleceniobiorców.  Przygotujemy i prześlemy  deklaracje podatkowych do właściwego  urzędu skarbowego. Nasza usługa  obejmuje także prowadzenie ewidencji dla celów VAT oraz składanie plików JPK VAT.

 

Ile kosztuje prowadzenie księgowości firmy?

 

Koszt usług księgowej dla twojej firmy jest zależny od ilości dokumentów przekazanych do zaksięgowania w danym miesiącu. Cena składa się opłaty podstawowej oraz zmiennej, uzależnionej od  ilości faktur zakupowych i kosztowych, wyciągów raportów kasowych. 

 

Przykładowa cena prowadzenia księgowości jednoosobowej firmy
 

Podstawowa opłata to 200 zł netto oraz 50 zł za każde 10 dokumentów powyżej określonego w umowie limitu. Cena obejmuje także rozliczenie ZUS właściciela oraz prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu VAT.

 

Aplikacja do wymiany dokumentów oraz program do fakturowania

Każdy z naszych klientów, bez dodatkowych opłat, otrzymuje dostęp do aplikacji online umożliwiającej zdalny dostęp 24 godziny na dobę do danych księgowych.  Oferujemy także możliwość korzystania z programu do fakturowania Subiekt123 zgodny z KSeF.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy każda firm powinna prowadzić podatkową księgę przychodów i rozchodów?

#

Czy z biurem rachunkowym można współpracować zdalnie?

#

Czy wasze biuro rachunkowe świadczy usługi kadrowe ?

#

Jakie są koszty prowadzenia księgowości działalności gospodarczej ?

#

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji